У крупних торгових точках Гібралтару почали приймати біткоїн


27.07.2022
Giblartar bitcoin

Крупні франшизи в Гібралтарі, включаючи Costa Coffee, Card Factor та Hotel Chocolat, тепер приймають BTC. Про це повідомляє Сointelegraph.

Відомі франшизи використовують платіжний протокол «2-го рівня» Lightning Network (LN) для прийому від клієнтів грошей в BTC.

Платежі мережі LN здійснюються миттєво, без проблем та стягують з продавців меншу плату, ніж звичайні платіжні системи Mastercard або Visa. Ніл Уокер, керуючий директор Sandpiper GI – групи, що управляє роздрібними франшизами, – сказав, що при використанні картки з підтримкою Lightning “оплата нічим не відрізняється від використання безконтактної кредитної картки”.

«Це так само швидко, як ви можете натиснути та оплатити безконтактні кредитні картки, ви можете натиснути та оплатити блискавично, відсканувавши QR-код.

Повідомляється, що біржа CoinCorner у партнерстві з Sandpiper GI допомагають постачати продавцям пристроями для точок продажу (PoS) Bitcoin Lightning.

«Довгий час ідея оплати биткойнами здавалася чужою як компаніям, так і приватним особам, але із запуском карти Bolt і можливістю «натисні та заплати» через Lightning інтерфейс користувача став швидким, простим і звичним для кожного», – розповів Уокер.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *