У Колумбії провели судове слухання в метавсесвіті


20.02.2023
У Південній Кореї чоловіка засудили до чотирьох років ув'язнення за сексуальне насильство в метавсесвіті

Колумбійський суд увійшов в історію, провівши один із перших судових процесів у метавсесвіті Horizon Worlds. Слухання відбулося 15 лютого. Воно було Ініційоване суддею Марією Вікторією Кіньонес Тріана. У процесі суд використовував різні аватари для представлення кожного з учасників скарги.

Суддя Кіньонес, який заявив, що перевірка істинної особистості помічників була одним із ключових процесів у метавсесвіті, використовував перевірочні номери, надіслані на електронні листи, зареєстровані на ім’я кожної із залучених сторін, як підтвердження особи.

“Метавсесвіт являє собою технологічний інструмент, який може полегшити доступ до здійснення правосуддя. Використання інформаційних технологій під час розроблення судових розглядів переслідує основну мету полегшення і прискорення цих процесів.” – заявил Киньонес.

Хоча слухання пройшло без будь-яких проблем, у 2500 громадян, які дивилися публічну трансляцію через Youtube, були різні думки щодо використання метавсесвіту в такого роду процесах. Більшість користувачів підтримали новий формат проведення судових слухань. Однак деякі глядачі розкритикували формат через неможливість аналізу психологічних особливостей учасників так, як учасники приховані під автатарами.

Відповідаючи на ці коментарі, Кіньонес заявив:

“Ми розуміємо конструктивну критику, яка була висловлена щодо недоліків, які у нас є чи немає в судовій гілці влади, але ми тут для того, щоб цей процес міг просуватися вперед.”

Метавсесвіт також наразі використовується для підвищення ефективності виробничих процесів, а також для демонстрації та продажу автомобілів, серед інших реалізацій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *