У Хорватії мережа роздрібних кіосків iNovine інтегрувала криптоплатежі


11:07 PM, 21 Липня 2022
У Хорватії мережа роздрібних кіосків iNovine інтегрувала криптоплатежі

Хорватська мережа кіосків iNovine оголосила про запуск нового платіжного криптовалютного сервісу. Це зробить організацію першою мережею офлайн-кіосків у Хорватії з такими послугами.

Проект реалізований у співпраці з проектом Electrocoin, і тепер швидкі та безпечні криптоплатежі можна буде здійснювати через платформу PayCek у всіх точках продажу, а їх налічується понад 250 по всій країні.

Команда iNovine заявила, що завжди реагує на потреби ринку та впровадження криптоплатежів дозволить прийняти нових клієнтів, які все рідше використовують готівку для оплати товарів.

Electrocoin – фінтех-фірма, яка пропонує послуги з обміну криптовалюти в Хорватії, а також приймає криптовалюти як спосіб оплати на власній платформі PayCek.

Вона підтримує 14 різних віртуальних валют: біткоін, ефіріум, Bitcoin Cash, USDT, USDC, XRP, Solana, Litecoin, Dai, Stellar, Dogecoin, EOS, BUSD та NEAR.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!