У JPMorgan повідомили про падіння клієнтського попиту на криптовалюти


20.09.2022
У JPMorgan вважають, що більша частина криптовалют використовується для спекулятивних цілей

Такіс Георгакопулос, голова платіжного підрозділу інвестиційного банку JPMorgan в інтерв’ю Bloomberg Television повідомив, що за останні півроку попит клієнтів на криптовалюти різко знизився.

За словами Такіса Георгакопулоса, ще шість місяців тому серед клієнтів банку спостерігалася велика зацікавленість у цифрових активах, а тепер вона помітно згасає. Однак банк продовжить підтримувати власників рахунків, які використовують криптоактиви, додав Георгакопулос.

Найімовірніше, ця ситуація пов’язана з падінням криптовалютного ринку, яке затягнулося на кілька місяців. З ринку зникло понад $2 трлн, і тепер його загальна капіталізація налічує близько $937 млрд. Відомі компанії, що працюють із цифровими активами, опинилися на межі банкрутства. Так, у липні криптокредитори Celsius і Voyager Digital подали заяву про банкрутство через брак ліквідності.

Проте, Георгакопулос оптимістично налаштований щодо токенізованих активів. Він зазначив, що криптовалюти стають дедалі популярнішими в ігровій індустрії. Сектор Web3 і метавсесвіти становлять особливий інтерес для банку, тому JPMorgan залучає фахівців, які просуватимуть продукти банку у віртуальній реальності.

Нещодавно JPMorgan став одним із ключових спонсорів лондонського криптовалютного стартапу Ownera, а в травні банківський гігант став тестувати блокчейн для розрахунків із забезпечення кредитів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *