У Грузії затвердили правову базу регулювання криптовалют


31.08.2022
Georgia crypto

Уряд Грузії затвердив оновлену правову базу для фінансового сектору, яка регулює сферу цифрового бізнесу та торгівлі криптовалютами. Про це пише News Georgia з посиланням на міністра економіки та сталого розвитку Грузії, віце-прем’єр Леван Давіташвілі.

Повідомляється, що пакет законопроектів уже направлено до парламенту, поправки планується ухвалити на осінній сесії. Міністр пояснив, що вони передбачають зближення національного законодавства з трьома важливими директивами ЄС – «Директивою про податкові послуги» (PSD2), «Директивою про вимоги до капіталу» (CRD) та «Директивою про постачальників послуг віртуальних активів» (VASP).

Остання передбачає надання юридичного статусу особам, які беруть участь у торгівлі цифровими активами, а також визначення їхніх обов’язків та прав. Це дозволить владі боротися з відмиванням грошей або фінансуванням тероризму через криптовалюти.

Міністр також наголосив, що синхронізація фінансового законодавства Грузії з директивами Євросоюзу – це лише перший крок, оскільки Грузія в майбутньому бажає перетворитися на криптохаб, що зафіксовано в урядовій стратегії розвитку Грузії на 2020-2025 роки.

Як зазначає агентство bm.ge, після ухвалення нових законів розпочати роботу в Грузії зможуть великі гравці світової криптоіндустрії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *