У Грузії затвердили правову базу регулювання криптовалют


1:37 PM, 31 Серпня 2022
Georgia crypto

Уряд Грузії затвердив оновлену правову базу для фінансового сектору, яка регулює сферу цифрового бізнесу та торгівлі криптовалютами. Про це пише News Georgia з посиланням на міністра економіки та сталого розвитку Грузії, віце-прем’єр Леван Давіташвілі.

Повідомляється, що пакет законопроектів уже направлено до парламенту, поправки планується ухвалити на осінній сесії. Міністр пояснив, що вони передбачають зближення національного законодавства з трьома важливими директивами ЄС – «Директивою про податкові послуги» (PSD2), «Директивою про вимоги до капіталу» (CRD) та «Директивою про постачальників послуг віртуальних активів» (VASP).

Остання передбачає надання юридичного статусу особам, які беруть участь у торгівлі цифровими активами, а також визначення їхніх обов’язків та прав. Це дозволить владі боротися з відмиванням грошей або фінансуванням тероризму через криптовалюти.

Міністр також наголосив, що синхронізація фінансового законодавства Грузії з директивами Євросоюзу – це лише перший крок, оскільки Грузія в майбутньому бажає перетворитися на криптохаб, що зафіксовано в урядовій стратегії розвитку Грузії на 2020-2025 роки.

Як зазначає агентство bm.ge, після ухвалення нових законів розпочати роботу в Грузії зможуть великі гравці світової криптоіндустрії.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!