У ФРС заявили, що уважно стежать за ринком криптовалют


22.06.2022
Jerome Powell from Federal Reserve looking at something

У США голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що регулятор уважно стежить за криптовалютним ринком після зростання волатильності цін.

Виступаючи перед комітетом Сенату США, Джером Пауелл відповів на запитання, як події на криптовалютному ринку впливають на ФРС.

У відповідь Пауелл заявив, що вони “дуже уважно” стежать за подіями у криптовалютному світі, але ці події “не мають істотного впливу на макроекономіку”.

Назвавши криптовалютний ринок “дуже інноваційною та новою областю”, голова ФРС додав, що ця область “потребує кращої правової бази”, ніж сьогодні, і прокоментував це так:

“Ідентичні види діяльності повинні регулюватися однаково, але зараз це не так. Тому що багато продуктів цифрового фінансування схожі на продукти, які вже існують у банківській системі або на ринках капіталу, але вони не регулюються так само. Це те, що нам потрібно зробити “.

Ціна біткоїну та інших цифрових активів в останні дні була волатильною. Наприклад, BTC впав нижче за $18 000 під час торгів у вихідні дні. За даними Coinmarketcap, на момент публікації ціна біткоїну становить близько $20 303.

Читайте також: Аналітик назвав 5 альткоїнів із потенціалом зростання

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *