У FDIC спростували інформацію про вимогу до покупців Signature не обслуговувати криптокомпанії


17.03.2023
Signature

Федеральна корпорація страхування вкладів США (FDIC) спростувала інформацію агентства Reuters про те, що потенційний покупець збанкрутілого Signature повинен буде відмовитися від криптобізнесу банку.

Представник регулятора повідомив виданню CoinDesk, що конкурсне провадження завершиться лише після продажу всіх активів банку і розгляду претензій до нього, а також визначення умов заявки з боку покупця.

Покупець повідомить FDIC, “які активи і зобов’язання збанкрутілого банку він готовий узяти”, розповів представник, посилаючись на керівництво корпорації з врегулювання спорів.

Він також згадав дві спільні заяви, опубліковані FDIC, Управлінням валютного контролю Мінфіну (OCC) і Федеральною резервною системою (ФРС), в одній з яких ідеться про те, що банкам не забороняється надавати послуги будь-якому сектору, і влада не перешкоджає цьому.

Нагадаємо, що Signature перейшов під управління Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS) 12 березня. За словами регулятора, банк був закритий через “значну кризу довіри до його керівництва”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *