У Coinbase назвали найбільш перспективні проекти для стейкінгу


25.08.2022
У Coinbase назвали найбільш перспективні проекти для стейкінгу
На думку Брайана Армстронга, розвиток стекінгу зробить блокчейни більш масштабованими.

Розвиток стейкінгу в ряді проектів здатний покращити криптовалютний простір. Таку думку висловив CEO американської криптовалютної біржі Coinbase Брайан Армстронг в інтерв’ю телеканалу CNBC.

Підприємець заявив, що натхненний стекінгом у таких проектах, як Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), Optimism (OP) та Solana (SOL). Він вважає, що стекінг зробить ці блокчейни більш масштабованими. Наприклад, мережа Lightning Network для біткоїну «добре просувається у цьому напрямі».

Є хороші результати і у рішеннях іншого рівня (L2) для Polygon, Arbitrum та Optimism. Solana також чудово справляється з масштабуванням, тож “за всіма напрямками спостерігається гарний прогрес у галузі стейкінгу”, – підсумував Армстронг.

Раніше Армстронг заявив, що платформа відмовитиметься від стейкінгу ETH, якщо регулятори США будуть вимагати цензурувати транзакції. Так він відповів на опитування засновника проекту Rotkiapp Лефтеріса Карапетсаса, в якому було запропоновано два варіанти: дотримання та цензура на рівні протоколу або відключення сервісу стейкінгу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *