У червні майнінгова компанія Core Scientific продала більше біткоїнів, чим добула


06.07.2022
Аналітик прогнозує дворазове подорожчання біткоїна у 2023 році

Core Scientific, що займається майнінгом біткоїну, повідомила, що в червні продала BTC на $167 млн. В результаті цього розпродажу у компанії-майнера залишилося на балансі 1959 ВТС, а також $132 млн готівкою.

Як показано в щомісячному операційному звіті компанії, Core Scientific управляє більш ніж 180 000 ASIC у Джорджії, Кентуккі, Північній Кароліні та Північній Дакоті. У сукупності ці сервери виробляють 17,9 екзахеш за секунду (Ех/с) при загальному денному хешрейті біткоїну приблизно 197 Ех/с.

Виробництво блоків вимагає багато енергії, тому головні витрати майнерів BTC – це обладнання та рахунки за електроенергію. Таким чином, на чистий прибуток майнера може вплинути його здатність отримувати дешеву електроенергію, ефективність ASIC (машин для майнінгу) та ціна біткоїну.

У червні майнінгова компанія Core Scientific продала більше біткоїнів, чим добула
Майнінг біткоіну

Остання змінна стала головним ворогом майнерів за останні два місяці. Ціна BTC впала після краху Terra, операції з видобутку криптовалют стали значно менш прибутковими. Дані Arcane Research показують, що у травні майнери продали понад 100% свого прибутку в біткоїнах, продажі в червні також були на високому рівні.

Core Scientific повідомила, що в червні майнінгова компанія продала 7202 ВТС в середньому по $ 23000 кожен, в той час як видобула тільки 1106 ВТС.

Доходи від цих продажів BTC використовувалися для оплати роботи серверів, потужностей центрів обробки даних та планового погашення боргу.

Генеральний директор Core Scientific Майк Левітт визнав, що майнінгова індустрія переживає величезний стрес на тлі ринків, що падають, і безпрецедентних відсоткових ставок та інфляції.

Наша компанія успішно пережила спади в минулому, і ми впевнені у здатності впоратися з нинішніми ринковими потрясіннями, – впевнено заявив Левітт.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *