У Бразилиї з’явився підрозділ із розслідування криптовалютних злочинів


05.07.2022
У Бразилиї з'явився підрозділ із розслідування криптовалютних злочинів

Федеральна прокуратура Бразилії створила окремий підрозділ для розслідування злочинів у сфері цифрових активів. Його співробітники навчатимуть охочих до безпечного використання криптовалют.

Рішення було ухвалено у зв’язку з тим, що в країні почастішали випадки криптовалютного шахрайства, а децентралізований характер криптовалют ускладнює виявлення зловмисників традиційними підрозділами слідчих. Тому влада Бразилії виділила ресурси на створення спеціального криптовалютного відділу, який допомагатиме прокурорам у розслідуванні справ, де фігурують цифрові активи. Координатор підрозділу Фредеріко Мейнберг розповів про навчання, яке мають проходити спецагенти. Однак, з міркувань безпеки він не розкрив точний склад відділу.

«Найкраще навчання для агента, який працює із цифровими активами, — це взаємодія з ринком. Без практики агент не зможе використати навіть найкращі інструменти. Тому наші співробітники завжди орієнтуються на взаємодію з екосистемою криптовалют, у тому числі з біржами та піринговими торговими платформами», – заявив Майнберг.

Спецпідрозділ було створено невдовзі після того, як генеральна прокуратура США закликала міжнародних регуляторів об’єднатися для боротьби з криптовалютними злочинами, посиливши нагляд за дотриманням процедур KYC (знай свого клієнта) і AML (боротьба з відмиванням грошей). У травні американські спецслужби навчили бразильських колег способам виявлення підозрілих угод із криптовалютами, збиранням доказів та методами допитів.

У квітні Сенат Бразилії схвалив законопроект, що закладає фундамент для розробки регулювання криптовалют, та спрямований на припинення злочинів, пов’язаних із цифровими активами. Крім штрафів, закон передбачає покарання за шахрайство з віртуальними валютами у вигляді позбавлення волі терміном від чотирьох до восьми років.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *