У Бразилії запустять пілотний проєкт державної цифрової валюти


10.02.2023
CBDC

Центральний банк Бразилії прискорює реалізацію проекту цифрового реала, наближаючись до фази пілотного тестування. Установа оголосила, що проведе серію оперативних тестів для перевірки функціональності обраної архітектури системи.

Фабіо Араужо, координатор проєкту цифрової реальності в Центральному банку Бразилії, пояснив, що безпека і конфіденційність – дві найважливіші сфери, які будуть перевірені під час цих тестів.

Арауджо пояснив, що метою цього тесту є визначення того, чи сумісний витік інформації про транзакції, отриманої з системи, з чинними регуляторними вимогами.

Запуск пілотного проекту, описані Арауджо, розпочнуться після завершення поточної роботи над цифровою реальністю в лабораторії, яка наразі проводиться в рамках відкритого проекту LIFT. На конкурс надійшло дев’ять різних пропозицій, які мають на меті включити цифрову реальність в економічну діяльність.

Установи та організації, які беруть участь у проекті LIFT, повинні представити свої фінальні звіти до 25 квітня. Очікується, що після цієї події буде проведено нову серію пілотних тестів. Однак пілот буде обмеженим за обсягом, проводитиметься в спрощеному операційному середовищі і включатиме лише впровадження ще одного, ще не обраного токенізованого активу для проведення транзакцій.

Пілотний проект також дозволить Центральному банку Бразилії і Бразильській комісії з цінних паперів вивчити, як треті сторони можуть взаємодіяти з системою, включаючи банки, які зможуть випускати власні токени, підкріплені цифровим реалом. Це розширене тестове середовище буде відкрите для установ і банків у 2024 році.

Хоча дата запуску цифрового реала ще не оголошена, Роберто Кампос Нето, президент Центрального банку Бразилії, в грудні натякнув на можливість запуску в 2024 році.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *