У Бразилії розпочали підготовку закону про криптовалюти


20.09.2022
У Бразилиї з'явився підрозділ із розслідування криптовалютних злочинів

Комісія з цінних паперів і бірж Бразилії (CVM) повідомила, що хоче домогтися повної прозорості в криптовалютному секторі. У зв’язку з цим, експерти організації розпочали підготовку набору рекомендацій для місцевого крипторинку.

За словами голови CVM Жоао Педро Насіменто, комісія уважно ставиться до індустрії цифрових валют і найближчим часом представить громадськості документ, де будуть розписані рекомендації щодо контролю за галуззю. За його словами, існує безліч аспектів, які необхідно ретельно вивчити.

На думку фінансиста, громадяни і компанії повинні мати у відкритому доступі інформацію про можливість використання криптовалют. Тут не повинно бути будь-яких запитань або сумнівів. Насіменто підкреслив, що прийняття цієї форми грошей у Бразилії зростає.

Повідомляється, що регулятор CVM працює у співпраці з Міністерством економіки країни.

Раніше у вересні 2022 року члени організації заявили, що радикально змінили свій погляд на галузь цифрових фінансів. Тоді повідомлялося, що CVM збирається зіграти ключову роль у формуванні політики та створенні нормативного поля для сектора криптовалют. Це сталося завдяки тому, що змінилося керівництво організації.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *