У Bitmex розповіли про плани щодо розширення на європейський ринок


04.10.2022
У Bitmex розповіли про плани щодо розширення на європейський ринок

Генеральний директор криптобіржі BitMEX Александер Хептнер розповів в інтерв’ю CoinDesk на конференції Token2049 про міжнародну експансію своєї компанії в Європі. Він зазначив, що торговельний майданчик уже давно тісно співпрацює з фінансовими регуляторами і робить безліч важливих кроків для знаходження консенсусу.

Хептнер заявив, що біржа прагне стати регульованою в усіх ключових юрисдикціях у всьому світі, включно з європейськими країнами. Останній дозвіл став свідченням того, що компанія працює відповідно до італійських нормативних вимог щодо боротьби з відмиванням грошей.

Учора, 3 жовтня 2022 року, стало відомо, що BitMex отримала офіційний дозвіл на ведення діяльності від регулятора Organismo Agenti e Mediatori (OAM) в Італії. Це стало наступним кроком у європейській експансії компанії після оформлення членства для BXM Link AG від Швейцарської асоціації фінансових послуг (VQF) та офіційного визнання Служби з нагляду за фінансовими ринками (FINMA). 

Отримання чергового дозволу стало обов’язковим слідом за новою Постановою Міністерства економіки та фінансів Італії (MEF), яка наклала на постачальників послуг криптовалюти і цифрових гаманців зобов’язання реєстрації в органах нагляду.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *