У Binance назвали 50 потенційно небезпечних криптовалютних проектів


16.08.2022

Мережа BNB Chain, створена криптовалюною біржею Binance, помітила на своїй платформі Red Alarm “червоними прапорами” 50 потенційно небезпечних проектів. Більшість монет зі списку імітують мем-криптовалюту Dogecoin, використовуючи як маскот інших тварин, таких як панда або коала, або навіть кіборгів.

Red Alarm була запущена біржею спільно з DeFi-протоколом Dappbay у липні. Сервіс допомагає користувачам оцінювати ризики проекту, аналізуючи його код.

Система позначає проекти, ґрунтуючись на двох основних критеріях: відмінність механізму смарт-контрактів від заявлених розробниками проекту функцій та ризики коду, які можуть вплинути на активи користувачів.

За інформацією інвестиційного директора BNB Chain Гвендолін Регіни, у липні система Binance проаналізувала 3300 контрактів. Вона також додала, що компанія продовжує розробляти додаткові заходи щодо виявлення шахрайських практик в екосистемі.

Нові проекти, які не були протестовані, а також в яких відсутні оригінальні продукти, також позначаються системою як небезпечні.

У березні криптобіржа Coinbase представила схожу систему міток. Платформа почала виділяти ризикові активи та позначати їх спеціальними прапорцями. Сама мітка ніяк не впливає на функціонал токена, лише сигналізує про небезпеку активу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *