У Банку Англії закликали посилити регулювання криптовалют в метавсесвітах


10.08.2022
У Банку Англії вважають, що криптовалюти слід регулювати аналогічно традиційним фінансам

Регулюючі органи повинні знати про системні загрози, пов’язані з більш широким використанням метавсесвіту, і бути готовими знизити ці ризики. Так вважають аналітики Банку Англії. Про це повідомляє Bloomberg.

На думку експертів, подальший розвиток метавсесвіту посилює існуючі ризики, пов’язані з криптовалютами та фінансовою стабільністю.

«Широке поширення криптовалюти в метавсесвіті або в будь-яких інших умовах вимагатиме дотримання надійних нормативних рамок захисту прав споживачів та фінансової стабільності». – сказали у Банку Англії.

За словами аналитиків, глобальний метавсесвіт дозволить домогосподарствам зберігати більшу частину своїх заощаджень у криптовалюті, а компанії зможуть приймати платежі у цифрових активах. Фінансові установи та банки можуть ухвалити рішення збільшити свою частку ринку в криптоіндустрії.

Однак дослідники Банку Англії вважають, що фахівці індустрії можуть втратити роботу у разі падіння інтересу інвесторів до цифрових активів, оскільки це знизить активність у метавсесвіті.

“Тому важливим кроком для регулюючих органів є усунення ризиків, пов’язаних із використанням криптоактивів у метавсесвіті до того, як вони досягнуть системного статусу”, – заявили аналітики.

Банк Англії, Міжнародна Рада з питань фінансової стабільності (FSB) та Базельський комітет з банківського нагляду (BCBS) вже давно закликають встановити стандарти та правила для обмеження потенційних криптовалютних ризиків.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *