У Албанії правоохоронці затримали засновника турецької криптобіржі Thodex


9:30 PM, 30 Серпня 2022
У Албанії правоохоронці затримали засновника турецької криптобіржі Thodex

Поліція Албанії затримала засновника криптовалютної біржі Thodex Фарука Фатіха Озера, який перебував у міжнародному розшуку Інтерполу з 2021 року, повідомляє видання Anadolu із посиланням на заяву МВС Туреччини.

Повідомляється, що інтерпол розпочав процедуру екстрадиції Фарука Фатіха Озера до Туреччини.

У 2021 році інвестори подали колективний позов на біржу Thodex, звинувативши її засновників у шахрайстві. 21 квітня на платформі зупинилися усі торги. Спочатку на сайті компанії говорилося, що діяльність біржі відновиться за 5 днів, але вона так і не продовжила роботу.

За даними турецьких ЗМІ, 20 квітня генеральний директор Thodex вилетів до Албанії, пообіцявши «незабаром розрахуватися із кредиторами». Тоді прокуратура Туреччини ухвалила арешт 78 осіб, які мають відношення до біржі. Пізніше з них було затримано 62 особи.

У квітні 2022 року турецький прокурор запросив довічного ув’язнення для засновників та керівників Thodex. Згідно з матеріалами слідства, загальні збитки від діяльності біржі становили $24 млн.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!