У 2022 році кіберпреступникам вдалося вкрасти $2 млрд в криптовалютах – дослідження

Незважаючи на те, що в першій половині 2022 року ринок криптовалют і флагманський актив біткоїн зазнавали труднощів, кіберзлочинці не знижували своєї активності.

У 2022 році кіберпреступникам вдалося вкрасти $2 млрд в криптовалютах
У 2022 році кіберпреступникам вдалося вкрасти $2 млрд в криптовалютах

Згідно з даними, проаналізованими командою Atlas VPN, з 1 січня 2022 року кіберзлочинцям вдалося вкрасти $1,97 млрд у результаті злому 175 криптопроектів.

Основною жертвою цих атак стала екосистема Ethereum (ETH), яка втратила понад $1 млрд після 32 атак хакерів. Найбільш руйнівною подією стала атака на Ronin, сайдчейн Ethereum, розроблений для популярної гри Axie Infinity (AXS), з якого кіберзлочинці вивели понад $600 млн в ETH та стейблокоїнах USDC.

Аналіз даних аналітичної платформи SlowMist Hacked, яка збирає докладну інформацію про розкриті кібератаки на блокчейн-проекти, показав, що друге місце за сумою вкрадених коштів займає блокчейн Solana (SOL).

Solana зазнала збитків у розмірі $383,9 млн у п’яти інцидентах, найбільший з яких стався через використання платформи децентралізованих фінансів (DeFi) Wormhole.

На третьому місці знаходиться Binance Smart Chain (BSC), у користувачів якої виманили $141,4 млн. Цікаво, що у першій половині 2022 року в цій мережі сталася найбільша кількість таких подій – 47 атак.

Проекти незамінних токенів (NFT) також не застраховані від кіберзлочинців — у криптпросторі відбулося 45 зламів зі збитками у розмірі $84,6 млн.

Виходить, що кіберзлочинність, пов’язана з криптопроектами, у першій половині 2022 року майже подвоїлася, оскільки у першій половині 2021 року кількість таких інцидентів зросла з 90, цього року вона збільшилася до 175.

У першому кварталі 2022 року сталося 79 атак хакерів, що на 108% більше, ніж за той же період 2021 року, коли було зареєстровано 38 інцидентів. У другому кварталі 2022 року було зафіксовано 96 атак, що на 85% більше у порівнянні з 52 у другому кварталі 2022 року.

У звіті також повідомляється, що кількість атак кіберзлочинців збільшилася на 22%, або більше, ніж на одну п’яту з першого кварталу 2022 року по другий квартал року. У цьому сенсі травень був найгіршим місяцем для криптопроектів, оскільки на нього припало 37 зломів.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Біржа AAX, яка призупинила торги, видалила свої акаунти в соцмережах

Криптовалютна торгова платформа AAX, яка 13 листопада зупинила всі...

Експерт розповів, коли закінчиться ведмежий цикл на крипторинку

Голова фінансово-консалтингової компанії deVere Group Найджел Грін вважає, що...

Рауль Пал поділився підходом до інвестування в криптовалюти

Рауль Пал, екскерівник інвестбанку Goldman Sachs і нинішній глава...

JPMorgan зареєстрував товарний знак для криптовалютного гаманця

Американський транснаціональний фінансовий конгломерат, один із найбільших банків світу,...

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням...

У Grayscale заявили, що не будуть публікувати дані про свої резерви

Представители Grayscale Investment заявили, що їхні криптоактиви зберігаються на...

Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв'ю на подкасті Bankless оцінв...

Останні новини

Ілон Маск прогнозує затяжну депресію на криптовалютному ринку

CEO Tesla і Twitter Ілон Маск висловив думку, що на крипторинок чекає тривале падіння. Про це він написав під твітом інвестора Джейсона Калаканіса, який...

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням коштів для свого кредитного підрозділу. Фірма попередила потенційних інвесторів про те, що в разі невдачі...

Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв'ю на подкасті Bankless оцінв стан криптоіндустрії після краху біржі FTX та дав прогноз щодо виходу криптовалюти з ведмежого ринку. https://www.youtube.com/embed/k2-X-PuNu6U На...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here