У 2022 році біткоін-міксери використовувалися частіше, ніж будь-коли – дослідження


15.07.2022
bitcoin mixer

Основна частина криптовалют, відправлених на міксери цього року, надійшла від централізованих бірж, протоколів DeFi та гаманців, пов’язаних із незаконною діяльністю. Про це повідомляє аналітична компанія Chainalysis.

Основна функціональність міксерів, за словами аналітиків, робить їх зручним інструментом для кіберзлочинців. У 2022 році на міксери надійшло більше криптовалюти, ніж будь-коли раніше.

Згідно зі звітом, 23% криптовалют, отриманих на сервісах мікшування, було здобуто нелегально. Для порівняння, 2021 року ця цифра становила 14%. Водночас аналітики зазначають, що мікшери використовували також для інших цілей, наприклад, для торгівлі цифровими активами за умов обмеження державних законів.

Міксери класифікуються у США як служби грошових переказів, що працюють відповідно до Закону про банківську таємницю. Такі сервіси повинні реєструватися у FinCEN та впровадити програму боротьби з відмиванням грошей (AML). Тим не менш, аналітики відзначили, що їм невідомо про будь-які міксери, які в даний час дотримуються правил KYC або AML.

В Chainalysis зазначили, що міксери криптовалют незабаром почнуть старіти, оскільки методи відстеження транзакцій у блокчейнах постійно вдосконалюються.

Раніше аналітична компанія Chainalysis випустила інструмент для відстеження транзакцій у протоколах децентралізованих фінансів (DeFi).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *