Twitter-аккаунт Robinhood зламано, шахраї закликали підписників купувати скам-токени RBH


11:05 PM, 25 Січня 2023
У другому кварталі 2022 року хакери та шахраї викрали у децентралізованих фінансових сервісів активи вартістю в $671 млн.

Невідома група або особа зламала акаунт у Twitter криптовалютної платформи Robinhood, щоб підштовхнути користувачів до купівлі “нового” токена.

Опублікований твіт містив заклик до 1,1 мільйона підписників Robinhood заплатити $0,0005 за токен під назвою “RBH” на базі BNB Chain. На момент публікації твіт видаленний з Twitter-акаунту Robinhood.

Конор Гроган, керівник продуктових бізнес-операцій Coinbase, повідомив, що перед тим, як твіт був видалений, щонайменше 10 осіб придбали шахрайські токени на суму близько $1 000.

Генеральний директор Binance Чанпенг Чжао (Changpeng Zhao) повідомив, що служба безпеки компанії заблокувала обліковий запис, на який було зроблено посилання в твіті, “в очікуванні подальших розслідувань”.

Це не перший випадок, коли хакери атакують відомі акаунти в Twitter, щоб обдурити користувачів. У липні 2020 року масштабний злам багатьох відомих акаунтів у Twitter був використаний для виманювання біткоїнів. Тоді хакери пообіцяли повернути вдвічі більше криптовалюти інвесторам.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!