Ціна стейблкоїна BUSD на Binance тимчасово обвалилася на 80%


22.02.2023
У Binance розкрили склад резервів стейблкоїну BUSD

У середу, 22 лютого, вартість стейблкоїна Binance USD (BUSD) різко знизилася на 80% щодо стабільної монети DAI на криптобіржі Binance. Про це повідомляє Coindesk.

Різке падіння було спровоковано ордером на продаж на суму $647 000, який викликав каскад прослизань до позначки $0,2. Після цього BUSD негайно відновив прив’язку до долара США в парі з DAI. Відв’язка могла бути викликана відсутністю ліквідності або помилкою ціноутворення, під час якої не враховувалися ордери, що залишилися на купівлю.

Стейблкоїн BUSD, що випускається фінтех-компанією Paxos під брендом біржі Binance, є третім за величиною на крипторинку після USDT і USDC і посідає дев’яту сходинку в загальному рейтингу криптовалют із капіталізацією 12,3 млрд доларів.

Раніше Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) наказав Paxos припинити випуск нових BUSD. Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) заявила, що BUSD є незареєстрованим цінним папером, і має намір притягнути Paxos до відповідальності за емісію активу і порушення законів про захист інвесторів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *