Регулятор наказав Paxos припинити випуск стейблкоїнів BUSD


13.02.2023
BUSD

Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) наказав фінтех-компанії Paxos припинити випуск нових стейблкоїнів BUSD. При цьому емітент дозволив продовжувати керувати випуском стабільних монет Pax (USDP), пише The Wall Street Journal.

Про початок розслідування щодо Paxos з боку NYDFS минулого тижня писав CoinDesk. Раніше аналітик Колін Ву повідомляв, що Мінфін США закликав Paxos відкликати заявку на банківську ліцензію, проте в компанії спростували ці чутки.

Крім того, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) видала Paxos припис за підсумками власного розслідування. У SEC вважають, що BUSD є незареєстрованим цінним папером, і мають намір притягнути Paxos до відповідальності за емісію активу і порушення законів про захист інвесторів.

Стейблкоїн BUSD, що випускається Paxos під брендом криптобіржі Binance, є третім за величиною на крипторинку після USDT і USDC і посідає сьому сходинку в загальному рейтингу криптовалют із капіталізацією 16,16 млрд доларів.

На тлі підвищеної уваги до галузі з боку регуляторів платіжна система PayPal призупинила розробку власного стейблкоїна. Партнером проекту виступала Paxos.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *