Центральний Банк ПАР регулюватиме криптовалюту як фінансовий актив


13.07.2022
South Africa Crypto

Заступник керуючого Південно-Африканського резервного банку Кубен Найду підтвердив, що країна має намір запровадити правила для криптовалюти, щоб підтримати цей сектор.

Найду заявив, що закони будуть опубліковані протягом наступних 18 місяців і визначатимуть криптовалюти не як спосіб оплати, а як фінансовий продукт, який можна буде використати в основному секторі.

Ми не збираємося регулювати криптовалюту як валюту, оскільки ви не можете зайти в магазин і використовувати її, щоб купити щось. Наш погляд перейде на її регулювання як фінансових активів.

“Необхідно відрегулювати її та зробити мейнстримом, але таким чином, щоб урівноважити ажіотаж та необхідний захист інвесторів”. — сказав Найду.

Крім того, він додав, що деякі криптовалюти є справжніми технологічними досягненнями, які можуть поліпшити такі сектори, як платежі.

Як фінансовий продукт криптовалюти підпадатимуть під контроль Центру фінансової розвідки країни. Через агентство уряд контролюватиме використання цифрових активів у таких злочинах, як відмивання грошей, ухилення від сплати податків та фінансування тероризму.

Крім того, у регламенті буде викладено управління криптовалютними біржами, при цьому основну увагу буде приділено лістингу криптовалют. Частина законів буде запозичена з існуючих правил банківського сектора, таких як керівництво «Знай свого клієнта» (KYC).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *