Центральний банк Австралії проведе пілотне тестування CBDC


26.09.2022
RBA australia cbdc

У Резервному банку Австралії (RBA) представили документ присвячений пілотним тестам державної цифрової валюти центрального банку (CBDC) eAUD.

Очікується, що звіт про дослідження буде опубліковано в середині 2023 року на основі орієнтовних термінів реалізації проєкту. RBA відповідатиме за випуск eAUD, а DFCRC контролюватиме розробку і створення цифрової платформи. Учасники фінансової галузі зможуть приєднатися до пілотного проєкту як постачальники варіантів використання віртуальної валюти.

В офіційному документі пропонується створити CBDC на базі Ethereum (ETH). У тексті також зазначено, що всі учасники пілотного проєкту самостійно нестимуть витрати на концепцію, дизайн, розробку, впровадження та дослідження варіантів використання.

Згідно з документом, ключовими цілями проєкту є виявлення і розуміння передових бізнес-моделей, варіантів використання, переваг, ризиків і операційних алгоритмів усередині економіки країни.

Понад місяць тому стало відомо, що RBA оголосив про співпрацю з Центром спільних досліджень цифрових фінансів (DFCRC) для вивчення варіантів використання CBDC. Через півтора місяця з’явилися перші результати. Під час спільної роботи було запущено проєкт із тестування універсальної пілотної CBDC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *