ЦБ ОАЕ випустить CBDC в рамках програми фінансової трансформації


13.02.2023
CBDC

Центральний банк Об’єднаних Арабських Еміратів (CBUAE) планує випустити цифрову валюту центрального банку (CBDC) для транскордонного та внутрішнього використання в рамках першої частини своєї нещодавно запущеної програми трансформації фінансової інфраструктури (FIT).

У нещодавній заяві CBUAE представив програму FIT і підкреслив, що її метою є підтримка сектору фінансових послуг країни. У ЦБ підкреслили, що програма сприятиме розвитку цифрових транзакцій та підвищенню конкурентоспроможності ОАЕ як фінансового та цифрового платіжного хабу.

Перший етап програми FIT передбачає випуск CBDC. За словами центрального банку, випуск CBDC “вирішить проблеми та неефективність транскордонних платежів і допоможе стимулювати інновації для внутрішніх платежів відповідно”.

Окрім CBDC, уряд також планує запустити уніфіковану платформу карткових платежів для “сприяння зростанню електронної комерції” та платформу миттєвих платежів для “підтримки фінансової інклюзії та створення безготівкового суспільства” під час першого етапу програми.

Програма FIT має дев’ять ініціатив, включаючи ті, що будуть реалізовані на першому етапі. Після запершення роботи над першим етапом ЦБ планує запустити електронну платформу “Знай свого клієнта” та інноваційний хаб.

Минулого тижня Дубайський орган регулювання віртуальних активів (VARA) випустив “Повні положення про ринкові продукти”, які включають інструкції щодо діяльності з віртуальними активами для проектів, що працюють в еміраті. Закони включають заборону на випуск “криптовалют з підвищеною анонімністю”, які також часто називають “монетами приватності”, і пов’язану з ними діяльність.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *