ЦБ Нідерландів оштрафував біржу Binance на мільйони доларів


18.07.2022
ЦБ Нідерландів оштрафував біржу Binance на мільйони доларів

Центральний банк Нідерландів (DNB) наклав штраф на провідну криптовалютну світову біржу Binance. Згідно з офіційними даними, керівництво торгового майданчика буде зобов’язане виплатити €3,325 млн. ($3,37 млн.). Таке рішення було ухвалене регулятором у зв’язку з тим, що сервіс продовжував пропонувати послуги громадянам країни без ліцензії на роботу.

У голландському банку пояснили, що De Nederlandsche Bank (DNB) вимагає від постачальників послуг віртуальних активів (VASP) дотримання певних нормативів та вимог, які бінанс не дотримувалась. Біржа повина була змусити користувачів пройти реєстрацію відповідно до Закону про запобігання відмивання грошей та фінансування тероризму. Інакше платформа втрачала право надавати послуги клієнтам.

У Банку нагадали, що наклали на компанію штраф ще 25 квітня поточного року, проте представники Бінанс подали апеляцію, яка зрештою була відхилена, а сума штрафу зросла.

Раніше повідомлялось, що у Binance ухвалили рішення скасувати комісії зі спотових угод на своїй платформі. Це стосувалося кількох торгових пар: BTC/USDT, BTC/BUSD, BTC/EUR та BTC/TRY. Представники фірми запевнили, що зробили це на честь п’ятиріччя від дня запуску сервісу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *