ЦБ Японії проведе тестування цифрової єни у квітні


17.02.2023
Влада Японії знизить ставки корпоративного податку для емітентів криптовалют

Центральний банк Японії повідомив, що запустить пілотну програму в квітні, щоб протестувати використання цифрової валюти центрального банку (CBDC), відомої як цифрова єна.

“Ми плануємо розробити систему для експериментів. Мета пілотного проекту полягає в тому, щоб протестувати цифрову валюту центрального банку – цифрову єну.” – заявив виконавчий директор Банку Японії (БЯ) Шінічі Учіда під час п’ятого засідання Комітету зі зв’язку та координації БЯ з питань цифрової валюти центрального банку.

Таке рішення було прийнято в той час, коли Банк Японії готується до зміни керівництва: Кадзуо Уеда, як очікується, замінить на цій посаді Харухіко Куроду, другий п’ятирічний термін повноважень якого закінчується у квітні.

У ЦБ також додали, що планують створити форум на тему CBDC і запросить до участі приватний бізнес, який займається роздрібними платежами або пов’язаними з ними технологіями.

У листопаді 2022 року видання Nikkei повідомило, що, починаючи з весни 2023 року, Банк Японії працюватиме над експериментами з цифровою ієною з трьома крупними банками країни.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *