Третина жителів Великої Британії інвестували в криптовалюти – дослідження


27.09.2022
У Великобританії представили законопроект про регулювання стейблкоїнів

Британський сайт VoucherCodes провів дослідження, в якому з’ясував, що на поточний момент 34% жителів Великої Британії вже володіють будь-якою формою цифрових активів.

У своєму звіті Аналітики зазначили, що населення Великої Британії звернулося до криптовалют і цифрових активів на тлі кризи в економіці та зростання цін на товари масового споживання. Не менш важливим є і зниження курсу фунта стерлінгів по відношенню до більшої частини світових валют.

“Курс фунта стерлінгів до долара впав більш ніж на п’яту частину. Щодо євро падіння менше, хоча і становить цілком помітні 7%. Падіння курсу щодо швейцарського франка – понад 14%. Інакше кажучи, вартість активів Великої Британії падає за поточного уряду”, – підкреслив політичний редактор ITV News Роберт Пестон.

Найпопулярнішим серед британців залишається біткоїн — про купівлю BTC повідомили 20% опитаних. Також часто інвестують в ETH (8%), DOGE (6%), LTC (5%) і LINK (3%). Серед головних причин відмови від вкладень у криптовалюти респонденти назвали нерозуміння криптоактивів (40%), відсутність регулювання (37%) і необхідність ретельного дослідження теми (32%).

Раніше повідомлялося, що новий кабінет міністрів Великої Британії планує продовжити зусилля з розвитку криптовалютної індустрії в країні.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *