ТОП-5 крупних технологічних компаній, які почали або планують впроваджувати Web3


03.07.2022
ТОП-5 найпопулярніших крупних технологічних компаній, які впроваджують Web3

Технологія Web3 стрімко набирає популярності. Провідні технологічні компанії починають звертати на неї увагу. Метавсесвіт має безмежний потенціал, дозволяючи здійснювати нові види взаємодії в мережі. Ряд техногігантів прийняли це до уваги і швидко стають Web3-компаніями – або принаймні роблять це важливою частиною свого бізнесу.

5 найкращих технологічних компаній, які почали або планують використовувати технологію Web3

Багато великих організацій та венчурних фірм вкладають значні кошти в web3, щоб не залишитися позаду. Давайте подивимося на 5 великих технологічних компаній, які почали або планують розпочати впроваджувати технологію Web3.

1. Meta

Meta

У жовтні минулого року Марк Цукерберг офіційно оголосив про ребрендінг компанії з Facebook на Meta, заявивши, що нова назва краще відображатиме зміну напрямів діяльності корпорації.

Анонсуючи ребрендинг, Цукерберг зачепив цілі, які він ставить перед компанією Meta, щоб вивести її на передній план більш децентралізованої та сумісної веб-моделі:

“Разом ми зможемо нарешті поставити людей до центру наших технологій. І разом ми відкриємо величезну економіку творців”. – Заявив тоді Цукерберг.

Однак досі ухвалення компанією Meta криптоактивів не принесло їй нічого доброго. Після низки протиріч та відмови від плану запуску власної монети, Цукерберг ще не відмовився від спроб закріпити роль Meta у криптовалютному просторі – за повідомленнями, за останній місяць технологічний гігант подав 8 заявок на товарні знаки. Серед цих заявок на товарні знаки: крипто-токени, крипто-трейдинг, гаманці, програмне забезпечення для блокчейну та крипто-біржі.

2. Alphabet

Alphabet

У лютому 2022 року Сундар Пічаї, генеральний директор Alphabet – материнської компанії Google – оголосив, що вони розпочали вивчати можливості інтеграції технології блокчейн у свої флагманські продукти та сервіси. Більш конкретно, Пічаї згадав ряд областей інтересів – з натяком на додавання більшої кількості функцій на основі AR у свої додатки та вивчення способів додавання технології блокчейн у популярні сервіси такі, як Google Maps та YouTube).

Команда розробників хмарних технологій Alphabet також висловила зацікавленість у пошуку шляхів “підтримки потреб клієнтів” за допомогою платформ на основі блокчейну.

З приводу впровадження технології Web3 у свої послуги Пічаї також сказав:

“У будь-який час, коли є інновації, я знаходжу їх цікавими – і я думаю, що це те, що ми хочемо підтримати якнайшвидше. Веб завжди розвивався і буде розвиватися, і ми, як Google, отримали величезну користь від технологій з відкритим” вихідним кодом, тому ми плануємо зробити свій внесок”.

3. Shopify

Shopify
Shopify

Shopify – канадська компанія, яка обслуговує мільйони інтернет-магазинів, представила бета-версію своєї торгової NFT-платформи у 2021 році. Вона дозволила користувачам створювати і навіть продавати колекційні NFT, які підтримують кілька блокчейнів.

Shopify також інтегрує функції AR-продажу до своїх інтернет-магазинів з 2018 року. Однак зовсім недавно вона придбала стартап Primer, який займається AR-дизайном будинку.

Як відомі ентузіасти Web3 та колекціонери NFT, генеральний директор Shopify Тобі Лютке та президент компанії Харлі Фінкельштейн вже досить голосно заявили про свій ентузіазм щодо Web3.

“Я думаю, що майбутнє роздрібної торгівлі, майбутнє комерції відбуватиметься скрізь, на будь-якій поверхні. Це може бути в онлайн, у метавсесвіті, AR або VR. Це може бути офлайн у красивому бутику або на чудовому фермерському ринку”. – заявив Фінкельштейн.

Багато хто з новачків у Web3 просторі напевно задавалися питанням: що саме робити з NFT-зображеннями, крім того, щоб спробувати їх продати? Встановлення зображення як фотографію профілю, схоже, є ще одним популярним способом для власників NFT продемонструвати свій статус. З усіх великих технологічних компаній саме Twitter, схоже, найбільше прагне дати можливість своїм користувачам доторкнутись до світу NFT.

4. Twitter

Twitter

“Twitter – це місце, куди люди приходять, щоб поговорити про речі, які їх хвилюють, і часто саме там люди вперше знайомляться з криптовалютами та NFT”, – заявили нещодавно представники компанії.

Більше того, в компанії відзначили, що все більше користувачів стали використовувати NFT “як форму ідентичності та самовираження, а також як спосіб приєднатися до процвітаючої спільноти та все більш активного спілкування в Twitter”.

Ті, хто підписані на Twitter Blue, можуть вибрати NFT як зображення свого профілю – а ті, хто має підтверджені NFT, тепер бачитимуть їх на своєму профілі у вигляді шестикутника.

Однак на момент написання статті все ще існує низка перешкод для встановлення NFT як зображення профілю у Twitter. Наприклад, в даний час ця функція доступна тільки для користувачів iPhone та для тих, хто живе в США, Канаді, Австралії чи Новій Зеландії. Крім того, із сервісом сумісні лише NFT, створені на Ethereum і що продаються на платформі OpenSea.

Хоча було б неправильно відносити Twitter до компанії Web3, поки він не працює на блокчейні, прийняття ним технології NFT все ж таки є доказом того, що корпорація хоче знайти свою точку опори на цьому новому етапі розвитку Інтернету.

5. Sony

Sony

Минулого року компанія Sony подала кілька патентів, які дозволять їй приймати криптовалюти для ставок у кіберспорті у грі. Згідно з заявками, патент передбачає прийом фізичних та цифрових валют для ставок на кіберспорт, а також систему, що дозволяє гравцям робити ставки в режимі реального часу під час участі у кіберспортивних іграх. Коефіцієнти ставок визначатимуться штучним інтелектом на основі історії ігор кожного гравця.

Також з’ясувалося, що цей патент, схоже, не відноситься виключно до консолі PlayStation. Sony згодом згадала, що вона готова впровадити цю технологію в консолі “від Microsoft або Nintendo або інших виробників гарнітури віртуальної реальності (VR), гарнітури доповненої реальності (AR), портативних телевізорів, портативних комп’ютерів, таких як ноутбуки і планшетні комп’ютери, та інших мобільних пристроїв – включаючи смартфони”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *