Tether випустив 1 мільярд токенів USDT на базі TRON


23.02.2023
Аудит резервів Tether проведе велика європейська бухгалтерська фірма

Tether, емітент найбільшого централізованого стейблкоїну USDT, 22 лютого випустив 1 мільярд токенів у мережі TRON. Це вже третій випуск стейблкоїнів цього місяця. Перші два мільярди USDT були випущені 13 лютого на тому ж блокчейні. Цей крок відбувається на тлі проблем зі стейблкоїном Binance USD (BUSD) від Paxos, якому 13 лютого Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк наказав припинити випуск нових BUSD.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) також визнала BUSD незареєстрованим цінним папером і планує притягнути Paxos до відповідальності за порушення законодавства про захист прав інвесторів. 22 лютого курс BUSD на Binance тимчасово впав на $0,2 по відношенню до стейблкоіна DAI через заявку на продаж на суму $647 000, що могло бути викликано нестачею ліквідності або помилкою в ціноутворенні.

Наразі Tether є найбільшим емітентом стейблкоїнів на криптовалютному ринку з прив’язкою USDT до долара США і посідає третє місце в загальному рейтингу криптовалют з капіталізацією $70,6 млрд, згідно даними Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *