Найбільший банк Японії MUFG планує зайнятись випуском стейблкоїнів


23.06.2023
Японія скасує заборону на внутрішній обіг іноземних стейблкоінів у 2023 році

Mitsubishi UFJ Financial Group Inc (MUFG), найбільший банк Японії, почав переговорний процес з емітентами стейблкоінів про випуск своїх токенів через власну блокчейн-платформу Progmat. Про це пише Bloomberg.

Починаючи з цього місяця, з 1 червня, в Японії набув чинності закон про стейблкоїн, який дозволяє ліцензованим банкам, трастовим компаніям та зареєстрованим агентам грошових переказів випускати стабільні монети.

“Емітенти і користувачі можуть відчути себе більш впевнено, використовуючи стейблкоіни” тепер, коли законодавство набуло чинності. – сказав в інтерв’ю Bloomberg віце-президент MUFG з продуктів Тацуя Сайто.

За словами Сайто, MUFG розглядає можливість використання Progmat для випуску токенів безпеки для третіх сторін. Крім того, наразі банк не планує випускати власний стейблкоїн.

Наразі MUFG веде переговори щодо стейблкоінів з японськими фінансовими установами, розважальними компаніями, а також іншими нефінансовими компаніями. Сайто додав, що вже є запити від закордонних фінансових груп. Таким чином, Японія може зарекомендувати себе як центр випуску стейблкоїнів.

За словами Сайто, той факт, що стейблкоіни можуть базуватися на різних валютах, включаючи долар, і діяти в рамках законодавства, відкриває можливості випуску токенів для міжнародного використання. Сайто вважає, що для Японії цей факт відкриває широкі можливості.

Варто зазначити, що Tether, провідний стейблкоїн у світі, займає понад 60% ринкової вартості в секторі стейблкоінів. Другий за рейтингом стейблкоїн – USD Coin від Circle.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *