Aave запустив стейблкоїн GHO на основі Ethereum


17.07.2023
У мережі DeFi-протоколу Aave з'явиться стейблкоїн GHO

Протокол децентралізованих фінансів Aave запустив GHO, алгоритмічного стейблкоїна з прозорими резервами та управлінням від власників токенів AAVE і stkAAVE.

Команда протокол децентралізованих фінансів Aave оголосила про запуск алгоритмічного стейблкоїну GHO в основній мережі Ethereum. Цей децентралізований актив має прив’язку до долара США і підтримується різними цифровими активами, включно з ETH і токеном AAVE.

Розробники Aave описують новий стейблкоїн GHO як “децентралізований актив із надмірним забезпеченням”. Це означає, що GHO забезпечений безліччю активів, а його резерви є прозорими і доступними для перевірки безпосередньо з блокчейна або через призначені для користувача інтерфейси.

Запуск GHO в основній мережі Ethereum відбувся після голосування спільноти. Практично 100% з 424 адрес, що беруть участь, проголосували за впровадження нового стейблкоїну. Таким чином, Aave зміг здійснити запуск GHO з повним схваленням і підтримкою спільноти.

На відміну від централізованих стабільних монет, таких як USDT Tether, GHO має прозорі резерви і піддається перевірці. Усі транзакції GHO виконуються за допомогою самоздійснюваних смарт-контрактів, а дані про них доступні і можуть бути підтверджені через блокчейн або призначені для користувача інтерфейси.

В Aave заявили, що доходи від GHO зміцнюватимуть його скарбницю DAO (децентралізованої автономної організації). Управління цими доходами буде покладено на власників токенів AAVE і stkAAVE. Таким чином, власники токенів отримають можливість ухвалювати рішення щодо подальшого розвитку і використання доходів від GHO.

На момент публікації стейблкоїн MakerDAO на основі Ethereum є найбільшим алгоритмічним стейблкоїном в обігу, ринкова капіталізація якого, згідно з даними DeFiLlama, становить 4,28 мільярда доларів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *