Резервний банк Австралії: стейблкоїни можуть стати важливим інструментом для фінансової системи країни


06.06.2023
Влада Австралії посилить регулювання ринку криптовалют у 2023 році

Стабільні монети можуть відіграти важливу роль в економіці та фінансовій системі Австралії. Про це йдеться в новому звіті місцевого Резервного банку (RBA). Поки що активність стейблкоїнів в Австралії обмежена, але автори звіту вважають, що вони можуть зіграти більш значну роль у майбутньому. Про це пише IT News.

У RBA вважають, що для стейблкоїнів необхідна сильна регуляторна база. Тому представники ЦБ висловили підтримку плану з розробки відповідних нормативно-правових механізмів. Це дасть змогу підтримувати інновації, забезпечуючи при цьому гарантії та захист для інвесторів і користувачів.

Однак, досі не було ухвалено рішення про впровадження цифрового австралійського долара. RBA бере активну участь у дослідженнях державної цифрової валюти (CBDC) і вірить, що багато країн використовують CBDC для підвищення ефективності внутрішніх платіжних систем.

Навесні RBA і Корпоративний дослідницький центр цифрових фінансів (DFCRC) запустили пілотний проєкт для вивчення можливостей використання державного стейблкоїна. Центробанк почав тестування цифрового австралійського долара в різних галузях, включно з офлайн-платежами, корпоративними розрахунками, аукціонами і торгівлею цінними паперами з високоліквідними активами.

У березні Національний банк Австралії (NAB) повідомив про успішну транскордонну транзакцію, використовуючи стейблкоїн AUDN, який прив’язаний до австралійського долара. Це свідчить про зростаючу зацікавленість та експерименти з цифровими валютами в Австралії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *