Tencent випустила інструменти з розробки метасесвітів для азійських ринків


24.02.2023
Tencent

Tencent, китайська компанія з розробки програмного забезпечення і технологій, випустила набір послуг “metaverse-in-a-box” для створення метавсесвіту, призначений для азіатських ринків.

Мета інструменту – полегшити процес створення віртуальних світів для сторонніх компаній.

За повідомленнями, інструменти, запущені Tencent, будуть використовуватися для створення і проектування метавсесвітів компаніями у сфері ігор, медіа, розваг і роздрібної торгівлі з різними цілями. Tencent має намір запропонувати ці послуги клієнтам на азіатських ринках, особливо в Сінгапурі, Малайзії, Індонезії та Таїланді, де, згідно з прогнозами компанії, буде спостерігатися значне зростання в цій галузі.

“Оскільки все більше компаній прагнуть вивчити та адаптуватися до ефективного, прозорого цифрового майбутнього, ми готові використовувати наш технічний досвід в галузі ігор, аудіо та відео для надання технічної підтримки Web3, а також співпрацювати з партнерами в галузі для створення більш захоплюючого досвіду та розвитку кращої екосистеми Web3”. — заявив Пошу Йонг, старший віце-президент Tencent Cloud International.

В червні 2022 року Tencent оголосила про створення підрозділу розширеної реальності , який, як повідомлялося, розроблятиме власне обладнання для роботи у віртуальних світах.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *