Телеведуча Лайя Хейлперн: «Програмовані гроші повинні вас лякати»


19.08.2022
Телеведуча Лайя Хейлперн: «Програмовані гроші повинні вас лякати»

Контрольовані державою «програмовані гроші повинні вас лякати» — вважає американська телеведуча Лайя Хейлперн, яка розглядає цифрові валюти центральних банків (CBDC) як спосіб, за допомогою якого банки та уряди можуть контролювати своїх людей.

Про це Хейлперн заявила в інтерв’ю британському агентству новин GB News.

На думку Хейлперна, CBDC — це, по суті, запрограмовані криптовалюти, які як правило, можуть бути «запрограмовані проти вас» через забаганку централізованого органу, що стоїть за їх випуском.

«Ми спостерігаємо посилення цензури. Якщо з якоїсь причини ви говорите не те, цифрові гроші можна запрограмувати на використання проти вас».

Хейлперн додала, що багато людей можуть вважати її концепцію «досить дивною». Однак вона дуже реалістична з огляду на обмеження, накладені урядами на нещеплених людей:

“З CBDC все, що уряду потрібно зробити, – це запрограмувати ці гроші, щоб ви не могли витрачати їх на певні речі”.

Після інтерв’ю через пост у Твіттері Хайлперн заявила, що «цифрові валюти Центрального банку будуть продаватися як безпечніші для навколишнього середовища та вирішення проблеми інфляції.

“Цифрові валюти Центрального банку будуть продаватися як більш безпечні для навколишнього середовища та вирішення проблем інфляції. Це ложь. Деньги — це енергія, яка потребує вашого життя;так що програмовані гроші повинні вас пугати.”

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *