Тель-Авівська фондова біржа планує дозволити клієнтам небанківських членів торгувати криптовалютою


27.02.2023
В Ізраїлі обмежили розрахунки готівкою для стимулювання цифрових платежів та боротьби зі злочинними організаціями

Тель-Авівська фондова біржа, або TASE, яка управляє єдиною в Ізраїлі публічною платформою для торгівлі акціями, хоче дозволити клієнтам своїх небанківських членів торгувати криптовалютами. Про це йдеться у пресрелізі фінансової установи.

Небанківські фінансові установи можуть надавати такі послуги, як інвестиції, консалтинг, брокерські послуги або переведення в готівку чеків, але не можуть приймати вклади від населення.

Пропозиція TASE про зміну своїх правил зараз відкрита для публічних коментарів. Після цього пропозицію буде винесено на затвердження ради директорів TASE, йдеться в повідомленні біржі.

Згідно з пропозицією, небанківські члени повинні будуть купувати і продавати криптовалюти для своїх клієнтів через ліцензованих постачальників послуг з торгівлі та зберігання криптовалют.

TASE заявила, що її пропозиція поширити криптовалютну торгівлю на небанківські компанії є спробою задовольнити зростаючий попит на криптовалюти і одночасно знизити ризики, “властиві” криптовалютній діяльності.

Після затяжної кризи на крипторинку 2022 року регулювальні органи Ізраїлю стали регулярно інформувати громадськість та установи про ризики, пов’язані з цифровими активами. Раніше цього місяця регулятор ринків країни випустив попередження проти неліцензованих криптобірж. У неділю Банк Ізраїлю попередив місцеві банки і компанії, що обслуговують кредитні картки, про ризики, пов’язані зі співпрацею з криптокомпаніями.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *