SWIFT спільно з Chainlink створять систему для надсилання криптотранзакцій


29.09.2022
SWIFT спільно з Chainlink створять систему для надсилання криптотранзакцій

Міжнародна міжбанківська система здійснення платежів SWIFT планує виконувати транзакції в криптовалютах.

SWIFT уклала партнерську угоду з блокчейн-проектом Chainlink, що надає сервіс для встановлення зв’язків між смарт-контрактами і сторонніми платформами або додатками. Про це повідомили співзасновник Chainlink Сергій Назарове та директор зі стратегії SWIFT Джонатаном Еренфельдом на конференції SmartCon 2022, яка проходила у Нью-Йорку.

У рамках партнерства організації працюватимуть над проектом системи proof-of-concept (POC), яка дасть змогу фінансовим компаніям здійснювати грошові перекази в різних блокчейнах.

POC буде використовувати протокол Cross-Chain Interoperability Protocol (CCIP) від Chainlink, що дозволить SWIFT-повідомленням керувати передачею токенів майже через кожну блокчейн-мережу, що, за словами Назарова, прискорить впровадження технології розподіленого реєстру (DLT) на ринках капіталу і традиційних фінансів.

За словами директора SWIFT Джонатана Соле, інституційні інвестори виявляють інтерес до криптовалют і хочуть отримати доступ до цифрових і традиційних активів на одному майданчику.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *