Сміливе передбачення трейдера: Токен Chainlink продемонструє зростання більш ніж на 60%


04.08.2023
Chainlink

Відомий криптотрейдер Міхаель ван де Поппе вважає, що Chainlink (LINK) зараз готовий до стрімкого зростання після тривалого періоду накопичення. Про це експерт заявив в новому відео на своєму YouTube-каналі.

Аналітик стверджує, що децентралізована мережа оракулів Chainlink може зрости більш ніж на 50% порівняно з її поточною вартістю.

За словами експерта, Chainlink торгується в діапазоні від $5 до $9,50 вже близько 450 днів і зараз консолідується. Міхаель ван де Поппе прогнозує, що LINK знизиться, щоб створити бичачий максимум і мінімум перед тим, як розпочнеться ралі.

“Зона на $6,75 є ключовою зоною для довгих позицій. А потім я припускаю, що ми будемо рухатися до $11”.

На момент написання статті ціна Chainlink становила $7,12, що на 1,53% нижче за останні 24 години.

Окрім цього, Ван де Поппе поділився прогнозом щодо альткоїну Injective (INJ). Аналітик розглядає два можливих сценарії розвитку подій для цього токену.

“Ми бачили досить значне зростання, і тому 10 доларів стали чітким опором. Тож що ми бачимо зараз? Ми розглядаємо нижню межу діапазону на рівні $5,40. Все, що знаходиться між ними, є зоною входу.

Так що в кінцевому підсумку, якщо ми отримаємо пробій тут [до $5,40], який спровокує вас на довгу позицію і, в кінцевому підсумку, середній діапазон або що-небудь між ними, тобто область, яку ми маємо на рівні $7, стане ще однією точкою входу на більш високих часових інтервалах перспективи. Я думаю, що це зони для купівлі на пониження, а також розворот від максимуму ($10) є аргументом на користь того, що ми розглядаємо можливість продовження зростання [вище $14]”. – заявив Аналітик.

На момент написання статті ціна Injective становила $8,17, що на 543% вище за ціну відкриття в січні 2023 року на рівні $1,27.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *