Суд дозволив компанії Voyager Digital повернути клієнтам $270 млн із депозитарного рахунку


05.08.2022
Суд дозволив компанії Voyager Digital повернути клієнтам $270 млн із депозитарного рахунку

Суд у справах про банкрутство США у Нью-Йорку задовольнив прохання криптоплатформи Voyager Digital повернути клієнтам $270 млн, які зберігалися на депозитарному рахунку в Metropolitan Commercial Bank (MCB), повідомляє Wall Street Journal.

Після того, як фірма подала заяву про банкрутство 5 липня, її рахунок у банку Metropolitan Commercial Bank було заморожено. 15 липня компанія попросила розблокувати обліковий запис, і 4 серпня суддя Майкл Уайлз схвалив це клопотання. Завдяки цьому клієнти Voyager Digital отримають виплати на суму $270 млн, що зберігається у Metropolitan Commercial Bank.

До 26 серпня Voyager Digital прийматиме заявки на погашення боргів криптостартапу від усіх зацікавлених організацій. Про свою готовність розплатитися із кредиторами та клієнтами брокера вже заявили 88 організацій. Серед них виявилася криптобіржа FTX, яка хоче викупити всі активи фірми за винятком позики, виданої хедж-фондом Three Arrows Capital.

Представники Voyager Digital заявили, що отримали кілька вигідних пропозицій та ведуть переговори з 22 компаніями. Аукціон із продажу активів криптоброкера має відбутися 29 серпня. Судове засідання щодо здійснення угоди заплановано на 7 вересня.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *