Стало відомо, яку суму шахраям вдалося вкрасти в NFT-токенах за останній рік


25.08.2022
NFT

З липня 2021 року до липня 2022 року користувачі криптовалют і власники NFT стали жертвами шахрайства на суму близько $100,6 млн. Про це йдеться у звіті компанії з управління ризиками Elliptic, присвяченому NFT та фінансовим злочинам

У звіті говориться, що у середньому крадіжка NFT приносила зловмисникам по $300 000. У липні 2022 року було викрадено понад 4 600 токенів – це рекордний показник, що говорить про те, що хакери не втрачають інтерес до NFT навіть під час падіння криптовалютного ринку. За обсягом вкрадених коштів лідирує травень – цього місяця зловмисники вкрали токенів майже на $24 млн.

Аналітики зазначили, що у 2022 році помітно почастішали крадіжки NFT за допомогою шахрайства у соціальних мережах, у тому числі зломів серверів Discord. Цього року хакери у такий спосіб вкрали близько 5 000 токенів на суму $20 млн.

Цікаво, що NFT не користуються популярністю для відмивання грошей – аналітики оцінюють обсяг відмитих через колекційні токени коштів у $8 млн із 2017 року. Однак часто NFT купують на гроші, що надійшли з криптовалютних міксерів. Обсяг таких продажів становив $328.6 млн.

«Хоча злочинна діяльність становить малу частину від загального обсягу торгів NFT, все ж таки вона непропорційно впливає на популярність та репутацію галузі. Ринки NFT повинні мати проактивний підхід до управління ризиками», – підсумували аналітики.

Раніше повідомлялося, що лідером із прибутку з власних колекційних токенів став бренд спортивного одягу Nike. Компанія заробила $185 млн, що стало світовим рекордом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *