Стало відомо, яку суму PayPal зберігала в криптовалютах на кінець 2022 року


13.02.2023
paypal_crypto

Станом на 31 грудня 2022 року платіжна система PayPal зберігала загалом $604 млн у різних криптовалютах, включно з BTC, ETH, LTC і BCH. Про це йдеться у річному звіті компанії, поданому до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Згідно звіту, частка BTC на платформі становила $291 млн, а ETH – $250 млн. Також повідомляється, що сума криптовалюти на балансі PayPal становила 67% від загальних фінансових зобов’язань, що дорівнюють $902 млн. Загальна сума фінансових активів платформи перевищила $25 млрд.

Незважаючи на те, що PayPal інтегрувала криптовалюти на свою платформу понад два роки тому, вона не включила подібну розбивку за цифровими активами в попередній річний фінансовий звіт.

У новому звіті йдеться про те, що через унікальні ризики, пов’язані з криптовалютами, включно з технологічними, юридичними та регуляторними, PayPal визнає зобов’язання щодо збереження цифрових активів в інтересах клієнтів.

PayPal користується послугами стороннього провайдера для зберігання користувацьких криптовалют. За договором контрагент зобов’язаний не змішувати їх із власними або іншими коштами. Однак навіть за умови виконання цих зобов’язань PayPal не гарантує, що активи клієнтів не будуть розглядатися як частина майна провайдера в разі його банкрутства, повідомляється у звіті.

Раніше PayPal уклала партнерство з материнською компанією криптогаманця MetaMask, ConsenSys. Співпраця дасть змогу користувачам MetaMask купувати Ethereum за допомогою PayPal. Послуга буде спочатку доступна тільки обраним користувачам PayPal у США.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *