США просять Японію чинити тиск на криптовалютні біржі та майнінг-пули, які працюють з РФ


09.07.2022
США просять Японію чинити тиск на криптовалютні біржі та майнінг-пули, які працюють з РФ

Американські дипломати закликали владу Токіо посилити тиск на японські криптовалютні біржі і майнінг-пули, щоб ті розірвали зв’язки з росією. Це прохання було зроблено в рамках поглиблення фінансової ізоляції Москви на тлі нестабільної політичної ситуації. Вашингтон хоче, щоб японські криптокомпанії розірвали зв’язки та ще більше ізолювали Росію.

США просять Японію чинити тиск на криптовалютні біржі та майнінг-пули, які працюють з РФ

Запит, зроблений американськими дипломатами, націлений на 30 ліцензованих криптобірж у Японії, які все ще підтримують зв’язки з Російською Федерацією та обслуговують її громадян. Представники США порадили Токіо також припинити видобуток криптовалюти в Іркутській області. Цей регіон є найбільш популярним серед майнерів, оскільки там величезна кількість дешевої електроенергії та прохолодний клімат, необхідний для обладнання.

Ще в середині березня Японське агентство фінансових послуг (FSA) попросило біржі відстежувати будь-які рахунки та транзакції, пов’язані із передачею активів до Росії. Хоча агентство прямо не давало компаніям вказівок виключити будь-які операції, пов’язані з Росією, деякі з них вже припинили роботу. Наприклад, криптовалютна біржа Decurret заявила, що вирішила призупинити свою діяльність у Росії після повідомлення FSA.

Запит США надійшов після внесення змін до законодавства Японії про іноземну валюту та зовнішню торгівлю, що стосуються криптовалют та інших цифрових активів. Поправки спрямовані на посилення повноважень Токіо щодо обмеження потоків цифрової валюти в країну та з країни.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *