Співзасновник Coinbase розповів, що чекає від крипторинка у найближчі два роки


25.08.2022
Співзасновник Coinbase розповів, що чекає від крипторинка у найближчі два роки

Криптовалютна біржа Coinbase готується до затяжної «криптозими». Про це в інтерв’ю CNBC заявив співзасновник Coinbase Брайан Армстронг.

На думку Армстронга, криптоспільноті варто бути готовим до того, що застій на ринку триватиме ще як мінімум дванадцять місяців.

При цьому CEO Coinbase припустив, що у біржі можуть виникнути проблеми, якщо торговельний майданчик почне відволікатися від розробки нових продуктів. Наразі основний дохід Coinbase зав’язаний на обсязі торгів. Армстронг сказав, що біржа хоче змінити це, змістивши акцент на обслуговування підписок, які вже приносять близько 18% доходів. У біржі хочуть підняти цей показник до 50%.

Американський торговий майданчик має проект під назвою Coinbase One, який знаходиться в бета-тестуванні. За підписку користувачів позбавляють комісій при торгівлі, а також надають окрему лінію техпідтримки. Вартість щомісячної передплати в рамках бета-тестування складає $30.

Раніше Армстронг заявляв, що на біржі перестали турбуватися з приводу «криптозими». Під час телефонної конференції з інвесторами за підсумками фінансового звіту компанії глава Coinbase засумнівався у настанні «криптозими» і взагалі сказав, що в компанії більше не думають про занепад ринку «у такому ключі».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *