Спільнота CoinMarketCap впевнена, що курс біткоїну зросте майже до $23 000 у жовтні


28.09.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

У вівторок, 7 вересня, курс біткоїна досяг найвищого рівня за тиждень — $ 20,000. Проблеми з виходом BTC за вузький торговий діапазон залишаються. Але настрої трейдерів оптимістичні.

Опитування трейдерів на Coinmarketcap показало, що до кінця жовтня вони чекають BTC по $ 22,857. Порівняно з поточним рівнем, це +$2,661, або +13.2%. В опитуванні взяли участь 21,873 користувача.

Трейдер Міхаель ван де Поппе згоден зі спільнотою. Він допускає, що біткоїн може коштувати $ 23,000 у жовтні. Він радить відкривати довгу позицію за біткоїном і коротку – за доларом.

Новий підйом BTC почався 26 вересня. Цього дня фондовий ринок, навпаки, зазнав труднощів. Індекс S&P500 завершив день на найнижчому рівні з початку року. Це свідчить про порушення зв’язку між фондовим і криптовалютним ринками.

Інвесторам рекомендують придивитися до рухів долара. Зазвичай зростання долара означає зниження біткоїна. Цього року індекс долара – його відношення до інших валют – збільшився на 18%. Проте, USD, можливо, близький до піку. А це означає, що біткоїн знайде дно найближчим часом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *