Socios.com інвестує $100 млн у просування ФК «Барселона» у секторі Web3


03.08.2022
Socios.com інвестує $100 млн у просування футбольного клубу «Барселона» у секторі Web3

Компанія Socios.com, що розробляє для спортивних клубів токены для взаємодії з уболівальниками, оголосила, що інвестує $100 млн у власний підрозділ Barca Studios, який займається проектами з інтеграції у метавсесвіт та створення NFT для ФК “Барселона”.

У клубі заявили, що завдяки інвестиціям Socios.com отримає 24,5% акцій компанії. Це дозволить йому прискорити реалізацію стратегії виходу на ринок блокчейна і Web3. Залучення капіталу дозволить підрозділу зосередитись на розробці нових продуктів, що включають цифрові технології.

Як повідомляють у Socios, Barca Studios матиме доступ до свого ланцюжка блоків Chilliz Chain, який дозволить розробникам випускати фан-токени. А також створювати продукти в галузі децентралізованих фінансів (DeFi) та P2E-ігри.

«Barca Studios зможе використовувати наші технології, досвід та глобальний масштаб, щоб допомогти розгорнути контент-стратегію клубу в Web3 та забезпечити нові довгострокові потоки доходів, які принесуть користь “Барселоні” у майбутні сезони». – заявив генеральний директор Socios Олександр Дрейфус.

За словами президента клубу Жоана Лапорта, цифрова спрямованість була дуже важливою частиною стратегії розвитку футбольного клубу. Барселона має вигравати турніри та радувати вболівальників, але клуб також має використовувати можливості, які дає спортивна індустрія, щоб виживати, заявив Лапорта.

Раніше керівництво ФК «Барселона» повідомило про плани випуску власної криптовалюти для протистояння клубам, якими володіють корпорації та великі інвестори.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *