Скільки коштуватиме біткоїн в кінці 2022 року: експерт поділився свіжим прогнозом


20.06.2022
Скільки коштуватиме біткоїн в кінці 2022 року: експерт поділилися свіжим прогнозом

Адам Бек, керівник компанії Blockstream, що спеціалізується на технології блокчейн, висловив думку в Твіттері про те, що провідний цифровий актив біткоїн (BTC) може зрости в ціні в 5 разів до кінця року.

На думку бізнесмена, до закінчення 2022 року Федеральна резервна система США відмовиться від жорсткої монетарної політики і створить макросередовище, сприятливе для зростання біткоїну.

«Вважаю, що з початком виборів у США моральний ризик для ФРС зросте, тому набиратиме обертів політика кількісного пом’якшення, викликаючи зростання кредитних ставок та припинення випуску нових доларів. Після завершення виборів та успішної політики ФРС інфляція зупиняється і відсоткова ставка знизиться. У цей час BTC перестане корелювати з традиційними активами, а щойно DeFi отримає глобальне прийняття, ця синхронізація повністю зникне», – написав Адам Бек.

В додаток до сприятливого макроекономічного фону Бек вважає, що прийняття довгоочікуваного спотового біржового фонду біткоїну ​​(ETF) може залишити багатьох ведмедів осторонь.

“Я вважаю, що ймовірно ціна BTC зросте до $100 000 в цьому році. Плюс погоня за американським фізичним біткоїн-фондом (ETF) створить хороший вихор і, ймовірно, викличе велику розв’язку та позитивну рефлексивність для досягнення вершини наступного року”. – добавив експерт.

CEO Blockstream також застеріг трейдерів від прийняття позицій із кредитним плечем, особливо зараз, коли навколо простору DeFi багато невизначеності.

“Але що я знаю? Просто не використовуйте кредитне плече, і особливо в той час, коли в DeFi відбувається процес затяжної кризи. Якщо у вас немає кредитного плеча, ви можете просто купувати, тримати і чекати, тому час не має значення. Я продовжую купувати, скільки можу собі дозволити. І тримаю. Це працює у довгостроковій перспективі”.

На момент написання статті біткоїн продається за ціною $20 677.

Читайте також: Аналітик назвав 5 альткоїнів із потенціалом зростання

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *