Швейцарська пошта розширить свій сервіс за рахунок впровадження торгівлі та зберігання криптовалют


12.07.2022
Швейцарська пошта розширить свій сервіс за рахунок впровадження торгівлі та зберігання криптовалют

Швейцарська пошта оголосила про плани розширити доступ до криптовалют через свій банківський підрозділ PostFinance у зв’язку з попитом з боку користувачів. ПРо це повідомляє Swissinfo.

Ймовірно, сервіс торгівлі та зберігання буде розроблений не пізніше 2024 року, він працюватиме незалежно від інших криптовалютних продуктів банку.

“Наші клієнти хочуть отримати прямий доступ до ринку через власний банк. З огляду на зростання інституціоналізації криптовалют за останні 18 місяців, це ідеальний час для виходу на ринок”. — сказала глава відділу роздрібних банківських послуг PostFinance Сандра Лінхарт.

В даний час PostFinance пропонує клієнтам доступ до криптовалют через свій цифровий додаток Yuh. На момент запуску він підтримував 13 криптовалют, включаючи біткоїн.

Швейцарська пошта визначила криптовалюти як стратегічну сферу зростання, яку необхідно включити у свою діяльність. Крім того, організація представила цифрову марку, що «подолає розрив між фізичним світом марок і цифровим криптоселеним».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *