Shopify спільно з стартапом Novel надасть підприємцям доступ до Web3


19.10.2022
Shopify спільно з стартапом Novel надасть підприємцям доступ до Web3

Найбільша світова платформа електронної комерції Shopify оголосила про партнерство з Novel, розробником безкодової комерційної платформи Web3, з метою зробити технології Web3 доступними та зручними для всіх підприємців.

В рамках партнерства Novel запустив додаток в магазині Shopify App Store, який надає існуючим продавцям на Shopify інструменти, щоб випробувати інновації Web3 в електронній комерції без будь-яких технічних знань або часових і грошових зобов’язань.

Додаток Novel Shopify має дві основні функції: карбування і розповсюдження монет та їх використання. Функція карбування та розповсюдження дозволяє користувачам створювати мистецтво для нової колекції невзаємозамінних токенів (NFT) або завантажувати існуючу колекцію NFT.

Згодом Novel планує розгорнути смарт-контракти для NFT-колекцій і зробити їх доступними для користувачів для придбання на вітрині магазину Shopify.

Після придбання NFT, Novel автоматизує валютний міст і створить відповідний криптогаманець для клієнтів. Що стосується утиліт, Novel дозволяє продавцям, включаючи бренди і творців, включати утиліти на основі токенів на своїх вітринах Shopify, включаючи продукти, URL-адреси і знижки, крос-ланцюговий гейтінг на Solana, Ethereum і Polygon, гейтінг ERC-20 і багато іншого.

Читайте також: Що таке WEB 3.0?

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *