Щоденний відтік біткоїнів з бірж досягає $1 млрд — дослідження


29.08.2022
Аналітик, який передбачив нинішнє падіння курсу біткоїну, дав новий прогноз

Після різкого падіння цін на криптовалюти, викликаного скандалом навколо компанії Terra і подальшим зниженням левериджу в галузі, біткоїн досяг дна 18 червня на позначці $17 600. Згідно з даними аналітичної платформи Glassnode, з того часу біткоїн спостерігав постійний відтік BTC з бірж, причому щоденний відтік в середньому складав $1 мільярд.

Біржові потоки – це кількість токенів, що вводяться або виводяться з біржового гаманця.

Приплив критповалют на біржу зазвичай вважається “ведмежим” індикатором, оскільки основна причина переведення токенів на біржу – це продаж токена. Навпаки, відтік із біржі зазвичай вважається “бичачим”, оскільки виведення токенів зазвичай здійснюється з метою довгострокового зберігання.

Вивчення динаміки припливу токенів на біржі та відтоку з бірж дозволяє визначити ведмежі чи бичачі настрої інвесторів.

За останній тиждень відтік біржових коштів значно збільшився, незважаючи на те, що 19 серпня біткоїн впав до $20 800. Це говорить про те, що інвестори бачать цінність у поточному ціновому діапазоні.

На біржу FTX припало більше половини загального відтоку за останній тиждень. Немає очевидних фундаментальних причин цього явища. Однак 20 серпня «витік документів» показав, що FTX збільшив свій дохід більш ніж на 1000%, з 90 мільйонів доларів у 2020 році до 1 мільярда доларів у 2021 році.

Подальший аналіз резервів BTC компанії FTX показує значне скорочення запасів. У березні компанія тримала понад 120 000 BTC. Але зараз, у третьому кварталі, їх кількість скоротилася до 13 000 токенів, причому найбільше різке падіння спостерігається в червні, що показує поступове зниження кількості BTC.

На момент написання публікації ціна біткоїна знаходиться на рівні $19 888. За останню добу цифровий актив впав на 0,95%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *