Шахраї зламали акаунти британської армії у соцмережах та рекламували з них фейкові розіграші NFT


05.07.2022
Шахраї зламали акаунти британської армії у соцмережах та рекламували з них фейкові розіграші NFT

У неділю, 3 липня, хакери зламали офіційні Twitter та YouTube-акаунти британської армії та зберігали над ними контроль протягом 3,5 годин, повідомила прес-служба Міністерства оборони Великобританії (МО).

«Нам відомо про зламування акаунтів армії в Twitter і YouTube, ведеться розслідування. Армія дуже серйозно ставиться до інформаційної безпеки і зараз вирішує цю проблему. До завершення розслідування було б недоречно надавати подальші коментарі».

У Твіттері хакери виставили рекламу розіграшів NFT із двох фальшивих колекцій: “BAPESCLAN” та “The Possessed” та додали фішингові посилання.

Користувачі, які перейшли цими посиланнями і підключили свої криптогаманці, втратили всі кошти. На момент написання статті британські чиновники не розкрили жодної інформації про жертв чи загальну суму вкрадених криптовалют.

Назва каналу британської армії на YouTube шахраї тимчасово змінили на Ark Invest.

Вони транслювали фейкове відео, де йшла “розмова Ілона Маска та Джека Дорсі”. Глядачам пропонувалося скористатися QR-кодами, представленими на екрані, для надсилання криптовалютних засобів. Виступаючі говорили, що мають «секретну інвестиційну технологію», і обіцяли подвоїти відправлені кошти.

Шахраї зламали акаунти британської армії у соцмережах та рекламували з них фейкові розіграші NFT

Хакери одночасно транслювали чотири фальшиві прямі ефіри і зібрали понад 19 000 осіб. Після того як британський уряд відновив контроль над аккаунтами, хибну інформацію швидко видалили, і відомство пообіцяло «винести урок з цього інциденту».

«Приносимо вибачення за тимчасову перерву в роботі нашого каналу. Ми проведемо повне розслідування та зробимо уроки з цього інциденту».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *