Сенатор США вважає, що біткоїн здатний усунути проблему інфляції


29.09.2022
Сенатор США вважає, що біткоїн здатний усунути проблему інфляції

Сенатор США від штату Вайомінг Синтія Ламміс вважає, що біткоїн (BTC) може вирішити такі проблеми фінансового сектора, як інфляція.

За її словами, біткоїн “неможливо стримати”, тому що він пропонує користувачам альтернативу девальвації долара у зв’язку зі зростанням державного боргу та інфляції США.

“Мені подобається, що його неможливо зупинити; я турбуюся про наш державний борг, мене турбує інфляція. Я бачу людей у моєму рідному штаті Вайомінг, які йдуть до банків, тому що їм потрібне паливо, щоб дістатися до роботи.

Тепер їм доводиться обирати між дорогим бензином і їжею… Ми бачимо інфляційну спіраль… Насправді приємно знати, що біткоїн існує, – сказала Ламміс”. – сказала Синтія Ламміс.

Раніше сенатор презентувала всебічний законопроєкт про регулювання криптовалют, покликаний забезпечити основу для регулювання криптосектору США.

Наразі у Сполучених Штатах обговорюють вірний підхід до регулювання криптовалют, дещо раніше було представлено першу у світі структуру для створення нормативної бази для цього сектора.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *